LOLLYPOP VASES

Po pečlivé přípravě vám mohu oznámit, že moje nová kolekce váz Lollypop je venku!

Ve vázách Lollypop se vyznávám především ke svým láskám, ať už to jsou barvy, móda, popkultura nebo prostá radost z tvorby a podvědomě i cukrovinky (moje guilty pleasure). Nic než radost z barev a tvoření, která ve mně dřímá, za mými vázami tedy hledat nemusíte. Vázy mluví samy za sebe bezstarostným a hravým jazykem. Tvar vázy jsem viděla ve svých představách v polospánku, když jsem byla na dovolené v Basileji. Nakreslila jsem si ho na jediný papír, co jsem u sebe měla – jízdenku z Berouna do Prahy.

Cena Lollypop vázy
Jednobarevná 8 900 Kč
S barevným přechodem 11 900 Kč

Barevné gradienty na vázy sprejuji sklářskými vypalovacími barvami, tzn. barvy jsou po výpalu součástí vázy a nelze je smazat ani seškrábnout.

Při focení s mojí dvorní fotografkou Anna Pleslová jsem s vázami sladila do pastelových kostýmů z 80. let zapůjčených z Barrandov Studio. Na fotkách od Aničky jsem si sama sobě modelkou, protože do každé vázy při výrobě vkládám kus sebe, a to něco ze mě pak působí ve vašich interiérech. A lidé by měli předem trošku znát autora předmětu, s nímž pak budou žít (s tím předmětem, ne s tím autorem😀). Vázy pak prezentují to, jaký je jejich tvůrce. Máme tu vázy něžné, praktické, mocné, naduté, pokorné i bezduché.

Kolekce Lollypop by nevznikla bez podpory festivalu Czech Design Week – International Design Festival tímto moc děkuji!

Texty k vázám zpracoval Jakub Dulínek

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s